1. Home
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Aktualności
  6. /
  7. Dlaczego warto wybrać kosiarkę...

Dlaczego warto wybrać kosiarkę z koszem zbierającym?

Każdemu właścicielowi terenów zielonych ogromną radość sprawia widok, gdy ogród, park lub pole jest uporządkowane i pozbawione resztek pozostałych po przeprowadzonych pracach porządkowych. Osiągniecie takiego ładu, wymaga dużej ilości czasu, a także regularnie wkładanych wysiłków.

Tego typu prace muszą też mieć charakter kompleksowy, ponieważ nie wystarczy troszczyć się jedynie o jeden rodzaj roślinności np. krzewy, a zapominać o stanie gleby. Niezależnie od tego, jaki charakter ma dany teren zielony, praktycznie zawsze pojawia się potrzeba koszenia traw, które bezustannie wzrastają na dużych połaciach ziemi. Co więcej, niekiedy konieczne jest zebranie ściętych kłosów, aby wiatr nie rozwiał ich po całej okolicy. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Z jakiego narzędzia skorzystać?

Profesjonalne kosiarki bijakowe z koszem zbierającym

Jeśli jesteście odpowiedzialni za koszenie traw na dużych powierzchniach ziemi, dobrze wiecie, że zebranie pozostałości po tej czynności stanowi nie lada wyzwanie. Jednak rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wykorzystanie do pracy kosiarki bijakowej z koszem zbierającym. Takie urządzenie doskonale poradzi sobie ze ścinaniem wszelkiego rodzaju traw, nawet tych wysokich. Dzięki zastosowaniu bijaków roślinność zostanie rozdrobniona, a następnie automatycznie zebrana do kosza. Co więcej, do pojemnika trafią też wszelkie inne drobne elementy znajdujące się w trawie np. liście lub drobne gałęzie. Po skutecznym wykonaniu pracy, w bardzo wygodny sposób można pozbyć się wszelkich zebranych resztek. Jest tak, ponieważ kosz można opróżnić w wybranym przez siebie miejscu, bez wkładania w tę czynność jakiejkolwiek siły.

Właśnie dlatego jeśli zależy Wam na idealnym porządku lub po prostu nie możecie pozwolić sobie na pozostawienie żadnych drobinek po koszeniu traw, zdecydujcie się na wykorzystanie kosiarki z koszem zbierającym. Bez problemu poradzi sobie ona z roślinnością, nawet na dużych powierzchniach, a dzięki pojemnikowi na odpady, nie będziecie musieli martwić się o sprzątanie odpadów!

JESTEŚMY NA TARGACH

W siedzibie naszej firmy

JESTEŚMY NA TARGACH

14-16.12.2019 spotkajmy się na targach w siedzibie naszej firmy!!